DOD 2018

Srdečne Vás pozývame na letisko do MARTINA! Čo máte na pláne 25. augusta 2018? Budete predsa na letisku v Tomčanoch pri Martine! A čo tam budete robiť? Lietať, zabávať sa a užívať si čaro lietania! Aeroklub Martin Vás srdečne pozýva na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ LETISKA MARTIN Pripravili sme si pre Vás množstvo zaujímavostí ako možnosť […]

Z kabíny Ventusa

Prinášame Vám zopár záberov z kabíny Ventusa. Miro, díky za fotky.

Nový sólista

Už tomu je nejaký ten piatok, čo sme v Aeroklube mali nového sólistu. V Nedeľu prišlo aj na Petra 🙂 Peťovi gratulujeme a prajeme veľa štastných hodín vo vzduchu bez inštruktora za zadkom.

Makarenko 2018

Tohtoročný makarenko je úspešne za nami. AK Martin v Partizánskom reprezentovali 2 piloti. Banán v klubovej triede skončil na úžasnom 4. mieste a v juniorskom výbere stál dokonca na bedni. Milan skončil v Kombíčku šiesty. Tento rok počasie prialo, chalani lietali celkom 10 disciplín. My vám prinášame aspoň zopár fotiek od našich pilotov.